Bartender Etiket Tasarım Yazılımı

By With No Comments

Bartender etiket tasarım yazılımı Seagull  firmasının global şekilde piyasaya sürdüğü en gelişmiş barkod ve etiket tasarım programıdır. Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birçok yenilik ve ek seçeneklerle her sektörden etiket kullanıcılarına en üst düzeyde etiket tasarım çözümleri sunmaktadır. Kendi windows yazıcı sürücüleri ile yazıcıların tüm özelliklerinin en iyi şekilde kullanılması için yüksek verimlilik sağlar, tüm barkod yazıcılar ile mükemmel uyumlulukta çalışır.

Bartender demo-01-01Seagull Scientific, 1985’ten bu yana etiket yazılımları ve barkod yazılımları alanında çığır açan yenilikler sunmuştur. Bugün, etiket, barkod, RFID ve kart yazdırma için endüstri öncüsü BarTender tasarım ve yazdırma yazılımı, 150’yi aşkın ülkede yüz binlerce kullanıcı için vazgeçilmez bir araçtır.

150’den fazla ülkede yüz binlerce kullanıcısı olan BarTender, etiketler, barkodlar, kartlar ve RFID etiketleri için dünyanın önde gelen tasarım ve yazdırma yazılımıdır. Tek başına çalışabilen veya neredeyse diğer tüm programlarla tümleştirilebilen BarTender, talep üzerine yazdırma ve işaretleme uygulamalarının neredeyse tümü için mükemmel çözümdür. Bu uygulamalara şunlar da dahildir; Etiketler, yazdırma ve uygulama, parçaları ve ambalajları doğrudan işaretleme, akıllı kartları şifreleme, pano üretimi ve daha pek çok şey. Güçlü eşlenik uygulamalar sayesinde sistem güvenliği, ağ yazdırma işlevleri, belge yazdırma, yazdırma işi günlüklerinin tutulması ve başka görevler de yönetilir. Kayda değer kapsamda bir özellikler yelpazesi sunan dört farklı sürüm ile, her ihtiyacı ve bütçeyi karşılayacak bir BarTender yazılımı mevcuttur.

Bartender hakkında detaylı bilgi ve fiyat kampanyalarımız için hemen arayın…